14-15 Ekim 3. Balya Gümüşköy Sonbahar Buluşması kapsamında pek çok doğasever Balya’da bir araya geldi. Fotoğraf meraklıları ve doğa tutkunlarıyla Gümüşköy’de bir araya gelen Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, “14-15 Ekim 3. Balya Gümüşköy Sonbahar Buluşmasında Balıkesir Milletvekilimiz Serkan Sarı ile birlikte tüm doğa tutkunu, fotoğraf meraklısı ve kamp severler bir araya geldik. Olduça keyifli ve güzel bir etkinlik oldu. Misafirlerimiz doğanın içinde huzur dolu günler geçirdiler” ifadelerini kullandı.
Haber:Haluk Özçelik