Balya Belediyesi ve Genel İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı.
İmza töreni sonrası açıklama yapan Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, “Balya Belediyesi olarak Genel-İş Sendikasıyla toplu iş sözleşmemizi imzaladık. Hayırlı uğurlu olsun. DİSK Genel İş Sendikası Genel Başkanı Remzi Çalışkan’a, Disk Genel İş Sendikası Balıkesir Şube Başkanı Hüseyin Ovalı’ya ve temsilcilerimize Belediyemize yapmış olduğu anlamlı ziyaret için teşekkür ederim. Balya Belediyesi olarak Genel-İş Sendikasıyla toplu iş sözleşmemizi imzaladık. Emeğin değerini iyi biliyor ve bununla ilgili adımlar atmaya devam ediyoruz. Giderek zorlaşan hayat şartlarında işçilerimizin hakkını korumaya, emekçinin yanında olmaya, sadece toplu sözleşmelerde değil, her zaman iş, emek ve demokrasi mücadelesine devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Haber:Haluk Özçelik