Susurluk Kaymakamlığı’nın katkılarıyla Susurluk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Keskinli Taşan Kardeşler Konseri’ne katılım yoğun oldu.
![Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 51ae8eec-df9e-4c07-816a-56d5cbda61f7-1024x768.jpeg](https://www.magazinnkazani.com/wp-content/uploads/2023/11/51ae8eec-df9e-4c07-816a-56d5cbda61f7-1024x768.jpeg)
Susurluk Kaymakamlığı tarafından düzenlenen konserde Keskinli Taşan Kardeşler, vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşattılar.
![Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı 1afd17c4-01f3-4905-804f-517e14ad6805-768x1024.jpeg](https://www.magazinnkazani.com/wp-content/uploads/2023/11/1afd17c4-01f3-4905-804f-517e14ad6805-768x1024.jpeg)
Yörük Türkmen Federasyonu Temsilcisi Sinan Ergüven, Sındırgı Yörükler Derneği Genel Koordinatörü Necati Duman ve Yörük İlbeyi Ömer Gündoğan’ın da bulunduğu programa Susurluk Kaymakamı Muammer Köken ev sahipliği yaptı. Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney’in de yer aldığı konsere daire müdürleri, şube müdürleri ve çok sayıda Yörük derneği temsilcisi katılım sağladı. Keskinli Taşan Kardeşler konserde en sevilen şarkılarını Susurluklular için seslendirdi.
![Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı f8ea6c2a-78be-4477-994c-b4439053e2e8-1024x768.jpeg](https://www.magazinnkazani.com/wp-content/uploads/2023/11/f8ea6c2a-78be-4477-994c-b4439053e2e8-1024x768.jpeg)